Hakkımızda

 

ikincielmonitor.com toptan monitör ve bilgisayar teknolojileri firması 2015 senesinde SkyNET BİLGİSAYAR’ın kurulmasıyla oluşturulmuş interaktif bir sistemdir.  Türkiye’de her türlü ikinci el monitör ve bilgisayar teknolojileri ürünlerini en uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunmayı kendine ilke edinir ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarına yön verir. ikincielmonitor.com Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olup ikinci el monitor, monitör yedek parça ve bilgisayar teknolojileri ürünlerini ve bağlantılı hizmet alanlarını internet ortamında geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır. Alt yapısını kullanışlı ve güvenli bir platform üzerine  inşa eden ikincielmonitor.com’un en büyük özelliği kaliteli ürün ve uygun fiyatla piyasaya hitap etmesidir. Prensip olarak şeffaflığı ve iktisadi dengeyi göz önünde bulundurur.

ikincielmonitor.com olarak geçmişten gelen tecrübelerimizle müşterilerimize en uygun ürünleri en zahmetsiz şekilde ulaştırmayı başarıyoruz. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye aynı kaliteyi aynı fiyatla ulaştırıyoruz. Geniş hizmet portföyümüz; ikinci el monitörler, defolu monitörler, teşhir monitörler, monitör yedek parça ürünleri içerir ve bilişimle ilgili her türlü gelişmeye müsait bir yapıya sahiptir.

2019 yılından itibaren firmamızın ismini SkyNET BİLGİSAYAR'dan SkyNET METAL olarak değiştirilmiştir. Hedefimiz hızlı büyüyen internet pazarında, güçlü rekabet şartlarını da göze alarak müşterilerimize her zaman yeni ürünler ve uygun fiyatlar sunabilmektir. Vizyon ve misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetini zirveye taşımak olacak ve aynı hassasiyetle devam edecektir.